HAKKIMIZDA


 

Arslanoğlu Un San ve Tic. A.Ş 1989 yılında kurulup faaliyetine başlamıştır. Yıllık üretim kapasitesi 110.000 tondur.

Arslanoğlu Un San ve Tic. A.Ş ürünlerini kaliteden ödün vermeden; en ileri teknolojiyi kullanarak çalışanlarının da katkısı ile Gıda Sanayinde bugünkü yerini almıştır.

İlkemiz; tüketicinin istediği ürünleri tespit ederek; bu ürünleri özenle seçilmiş hammaddelerden tamamen hijyenik koşullarda çevre dostu ileri teknoloji kullanarak en yüksek kaliteyi garantilemektir.

Arslanoğlu Un için kalite; hem anlayış olarak. Hem de teknik açıdan...
Anlayış yönünden baktığımızda Kalite; Ürünün temel ilkesi olan kalite riskini ortadan kaldırma için gösterilen kararlılık kalite bilincini ve standartların uygulamasını desteklemek güçlendirmek için gerekenleri yerine getirmektir. Teknik açıdan baktığımızda Kalite Güvencesi; Tedarikçilerden gelen hammaddenin uygunluğunu titizlikle yapılan analizler neticesinde tespit edilmesi ve akabinde depolanmasıdır. Hammaddenin üretim hattına girdiğinde her işlem çok sıkı standartlar altında yapılıyor olması ve ürünün hat boyunca birçok noktada düzenli kalite kontrollerinden geçmesi ve yine son ürünün baştan sona kalite kontrolünün yapılmasından sonra paketlemesine izin verilmesi ile sağlanmaktadır.

Arslanoğlu Un San ve Tic A.Ş kalitesinin güvenilirliğini ISO ,HACCP sertifikaları ile tescil etmiştir.